Par mums

“Talsu riepas” – plašs riepu un disku klāsts (gan uz vietas veikalā Kr. Valdemāra 69, Talsos, gan internetveikalā talsuriepas.lv), profesionāļu konsultācijas un pilns riepu serviss ar vairāk kā 15 gadu pieredzi!

Riepu serviss “Talsu riepas” savu darbību sāka 2008. gadā mazas komandas sastāvā. Attīstība un izaugsme notika strauji un turpinās katru gadu. Šobrīd esam izauguši līdz lielai komandai, ko veido savas nozares speciālisti ar ilggadēju pieredzi un zināšanām, kas katru gadu tiek papildinātas dažādos kvalifikācijas celšanas kursos un semināros. Ne mazāk svarīgi uzsvērt, ka “Talsu riepas” serviss ir aprīkots ar modernākajām ierīcēm riepu montāžai un balansēšanai. Servisa aprīkojums tiek regulāri atjaunots atbilstoši augošajām automašīnu tehniskajām prasībām.

Nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu, kas saistīts ar auto riteņiem

  • Riepu un disku tirdzniecība,
  • montāža un balansēšana,
  • riepu un disku remonts (disku taisnošana, valcēšana, metināšana),
  • riepu radžošana,
  • spiediena sensoru programmēšana.

Piedāvājam plašu produktu izvēli – dažādu Latvijā un pasaulē zināmu ražotāju riepas.

Kopš 2010. gada darbojas arī internetveikals talsuriepas.lv, kur ērti un ātri iespējams atrast tieši sev piemērotāko preci – riepas, diskus un to aksesuārus. Veicam arī piegādi visā Latvijā bez maksas.

Riepu servisam “Talsu riepas” ir sava noliktava, tāpēc, pasūtot riepas internetā talsuriepas.lv mājaslapā, varat būt pārliecināti, ka tās būs pieejamas par norādīto cenu. Mums ir arī liels sadarbības partneru loks un iespēja nodrošināt pasūtījumu riepām, kas nav uz vietas. Pasūtāmais klāsts ir prognozējams, pateicoties ilgu gadu sadarbībai ar lielākajām Eiropas vairumnoliktavām. Varam apmierināt gandīz jebkuras klientu prasības.

Pēdējo gadu laikā esam ne vien nostiprinājuši savas nozares līdera pozīcijas Talsos un apkārtnē, bet turpinām veiksmīgi virzīties arī visā Latvijās tirgū – “Talsu riepas” internetveikalā talsuriepas.lv pērk un pasūta gan vietējie, gan klienti no citām Latvijas pilsētām un novadiem.

“Talsu riepas” ir plaša pastāvīgo klientu bāze, kas novērtē mūsu servisa un produktu kvalitāti, godīgo attieksmi un klientam saprotamu un vienkāršu komunikāciju.

Mūsu uzņēmuma prioritāte ir apmierināts klients, tāpēc vienmēr meklējam katram personīgi piemērotāko risinājumu, ņemot vērā gan vēlmes, gan iespējas.

Klienti mūsu servisu vērtē augstu un iesaka citiem, ieskaties un pārliecinies

talsuriepas.lv
5
Talsu Riepas
5