PREČU ATGRIEŠANA

Pieļaujam, ka var būt dažādas situācijas, piemēram,

  • esat kļūdījušies ar parametriem, tādēļ prece nebūs izmantojama;

  • esat pārdomājuši par labu citam preces modelim;

  • esat pārdomājuši par pirkumu vispār vai jebkurš cits iemesls.

Jums ir iespēja 14 dienu laikā no preču saņemšanas datuma atteikties no preču iegādes līguma un iegādātajām precēm.

Ja termiņa beigas iekrīt valstī noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

Lai izmantotu atteikuma tiesības, nepieciešams aizpildīt mūsu atteikuma veidlapu. Atteikuma anketa tiks izsūtīta kopā ar pirkumu. Jūs varat izmantot šīs atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti, ja atteikumā ir iekļauta visa veidlapā minētā informācija.

Nosūtiet aizpildīto atteikuma veidlapu 14 dienu laikā no preču saņemšanas datuma uz e-pasta adresi: info@talsuriepas.lv. Telefons: 25003333. Atteikuma tiesības netiks īstenotas, ja pagājušas 14 dienas no preces saņemšanas un atteikuma veidlapa netiks nosūtīta un saņemta iepriekš minētajā veidā.

Pēc atteikuma veidlapas aizpildīšanas Prece jānogādā mūsu veikalā, kas atrodas adresē: K.Valdemāra ielā 69, Talsi, LV-3201. Preces tiks pārbaudītas un par pārbaudes rezultātiem tiks sniegta informācija uz atteikuma veidlapā norādīto e-pasta adresi.

Atdotajām precēm jābūt nelietotām – ne diski, ne riepas nedrīkst būt ne vienu reizi mēģināti montēt un nedrīkst būt lietoti.

Pēc preču pārbaudes saņemsiet atpakaļ samaksāto naudu. Preču piegādes izmaksas līdz mūsu veikalam netiks atlīdzinātas un tās sedz Pircējs. Nauda par preču iegādi tiks atmaksāta 30 dienu laikā uz atteikuma veidlalpā norādīto bankas kontu.