SĪKDATŅU ATRUNA

1. SĪKDATŅU ATRUNA

1.1. Šī sīkdatņu atruna informē, kādā veidā VALTEG izmanto sīkdatnes savā interneta vietnē www.talsuriepas.lv. VALTEG ievēro Informācijas sabiedrības pakalpojumu likuma 7.1 panta prasības.

1.2. Sīkdatņu atruna pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Visas izmaiņas tiks publicētas VALTEG interneta vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām.

2. KAS IR SĪKDATNE?

2.1. Sīkdatne ir teksta datne (bet ne programma), kas tiek ievietota tīmekļa vietnes lietotāja datora vai citas ierīces interneta pārlūkprogrammā, kas ļauj atpazīt lietotāja pārlūkošanas darbības tīmekļa vietnē.

2.2. Sīkdatnes parasti tiek izmantotas, lai uzlabotu attiecīgās tīmekļa vietnes darbību, piemēram, atvieglotu informācijas lejupielādi vai attiecīgās mājas lapas sadaļu ātrāku pieejamību un atbilstošas informācijas atspoguļošanu.
Sīkdatņu mērķus nosaka attiecīgās interneta vietnes uzturētājs.

3. MŪSU SĪKDATNES UN TO MĒRĶI

3.1. VALTEG izmanto sīkdatnes, lai atvieglotu VALTEG interneta vietnes pārlūkošanu.

3.2. VALTEG izmanto šādas sīkdatnes:

Sīkdatnes tips Funkcija Sīkdatnes darbības termiņš
pse_session Tiek uzglabāts sesijas identifikators, interneta veikala pasūtījuma izdarīšanas mērķim, saglabājot lietotāja iepirkumu groza saturu citu interneta vietnes sadaļu pārlūkošanas laikā Līdz pārlūkošanas sesijas beigām
pse_cookie_consent Sīkdatne informē par lietotāja iepazīšanos ar sīkdatņu politiku Vienu gadu no pārlūkošanas sesijas sākuma

3.3. VALTEG lapas apmeklējums paredz šādu trešo personu sīkdatņu ievietošanu saistībā ar trešo pušu izmantotajiem
tīkla rīkiem:

Sīkdatnes tips
WPGlobus spraudņa sīkdatnes wpglobus-language un wpglobus-language-old
Google Analytics Gtag sīkdatnes
Google NID sīkdatne
Google reCAPTCHA

3.4. Trešo pušu sīkdatņu darbību un mērķus nosaka attiecīgās trešās puses konfidencialitātes vai sīkdatņu politikas.

3.5. Google Analytics rīks ļauj VALTEG apkopot statistiku par interneta vietnes apmeklētību, tās laikiem un lietotāju uzvedību lapas apmeklēšanas laikā.

Google Analytics darbību nodrošina Google LLC (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās puses (Google) sīkdatnes. Par Google sīkdatņu darbību var iegūt informāciju attiecīgajās Google privātuma vai sīkdatņu politikās, bet VALGEG neatbild par trešās personas personas datu apstrādi.

3.6. Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

3.7. Apmeklējot VALTEG interneta vietni netiek ievietotas trešo pušu sīkdatnes, kuras nav norādītas šīs atrunas 3.3.punktā.

3.8. Apmeklējot VALTEG lapas sociālajā tīklā facebook.com, lietotājam var tikt ievietota trešās puses – facebook sīkdatne, kuras izmantošanu nosaka attiecīgas Facebook politikas.

3.9. VALTEG neizmanto sīkdatnes citiem mērķiem, kā arī neveic nekādu lietotāju paradumu izsekošanu. Tāpēc nav nepieciešama īpaša lietotāja piekrišana minēto VALTEG sīkdatņu izmantošanai.

3.10. Kā jebkuras interneta vietnes apmeklējuma gadījumā VALTEG iegūst un noteiktu laiku saglabā lietotāja interneta protokola adresi. VALTEG neveic interneta vietnes lietotāju identifikāciju.

4. SĪKDATŅU DZĒŠANA VAI TO IEROBEŽOŠANA

4.1. VALTEG tīmekļa vietnes lietotājam ir iespēja pašam dzēst no savas ierīces atsevišķas vai visas saglabātās sīkdatnes. Lietotājs pēc izvēles var mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai pēc noklusējuma atteiktos no sīkdatnēm, dzēstu esošās sīkdatnes, saņemtu informāciju par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz ierīci, neļautu sīkdatnes saglabāt vai dzēstu tās tūlīt pēc VALTEG interneta vietnes aizvēršanas.

4.2. Izvēloties sīkdatņu dzēšanu vai pilnīgu bloķēšanu, ne tikai VALTEG tīmekļa vietne, bet arī citas tīmekļa vietnes var nedarboties pienācīgi. Tāpēc neiesakām pavisam atslēgt sīkdatņu funkciju.