Riepu radžošana

Standarta radžu skaits (100~150)

Radžu veids: Cena:
Standarta radzes (11mm) 10-15€/riepa.

Ja esi iegādājies ziemas riepu komplektu un izlēmis, ka riepām tomēr vajadzēs radzes, “Talsu Riepas” pieredzējušie meistari palīdzēs!

Kas ir riepu radžošana?

Riepu radžošana ir process, kura laikā riepā tām atvēlētās vietās (ražotajā noteikts), ar īpašu pistoli tiek iešautas radzes. Radžot var tikai riepas, kurām ražotājs ir iestrādājis vietas radzēm. Ne visas ziemas riepas ir iespējams radžot, tāpēc, ja esi izlēmis, ka vēlēsies radzes, konsultējies ar mūsu servisa meistariem par piemērotāko risinājumu!

Radžu izmēri atšķiras. Uz riepām tiek norādīts, kāds radžu izmērs tām ir paredzēts un ir svarīgi ņemt vērā šo ieteikumu. Pareizs radžu izmērs nodrošinās, to optimālu izvirzījumu no riepām – svarīgi, ka radzes nav izvirzītas par daudz vai arī nepazūd pašā riepas virsmā.

Bieži sastopies ar apledojušiem ceļiem? Uzlabo savas automašīnas vadāmību, aprīkojot riepas ar radzēm! Ziemas riepām ar radzēm ir pierādīta priekšrocība salīdzinājumā ar bezradžu riepām: radžotās riepas nodrošina izcilu saķeri uz apledojušiem un blīvi sniegotiem ceļiem, kā arī nodrošina drošāku mašīnās vadāmību uz melnā ledus!

Servisa “Talsu riepas” meistari konsultēs un palīdzēs izvēlēties Tavam auto un riepām piemērotāko radžu veidu, lai tās nodrošinātu stabilu un komfortablu braucienu, un kalpotu pēc iespējas ilgāk.

Mēs piedāvājam riepu radžošanu ar divu veidu radzēm – gan standarta braukšanas apstākļiem (iela, šoseja) ar franču ražotāja ”Ugigrip” radzēm, gan amatieru sportam paredzētām vācu ražotāja ”Sitek” radzēm. Noteikti jāņem vērā, ka, radžošanu iespējams veikt tikai jaunām riepām, kurām jau ir rūpnieciski iestrādātas radžu vietas!

Cik ilgi notiek riepu radžošana?

Vidēji viena riepu komplekta radžošana aizņem 40 minūtes.

Svarīgi!

Iesakām pēc riepu radžošanas pirmos 100-200 km braukt pēc iespējas vienmērīgāk un izvairīties no straujas ātruma uzņemšanas, asiem pagriezieniem vai pēkšņas bremzēšanas, lai jaunās radzes paspēj pareizi iegulties riepās.

Riepu radzes pašrocīgi izņemt nedrīkst!

Piesaki kādu no mūsu pakalpojumiem, zvanot pa tālruni vai aizpildot kontaktformu: +371 25004444 Zvanīt