Riepu spiediena sensoru uzstādīšana un programmēšana

Pakalpojums: Cena:
Sensoru cena 30 €/gb
Programmēšana 5 €/gb
Programmēšana/uzstādīšana 10 €/gb.

Serviss “Talsu riepas” piedāvā tirgus līdera “Hamaton” ražotu riepu spiediena sensoru iegādi, uzstādīšanu un programmēšanu, ko veiks mūsu pieredzējušie meistari.

Jums būs nepieciešami riepu spiediena sensori, ja auto ir aprīkots ar riepu spiediena kontroles sistēmu, bet papildus iegādāsieties disku komplektu, kam šo sensoru nav.

Ja vēlēsieties, lai riepu spiediena kontroles sistēma strādā, jaunajos diskos būs jāuzstāda sensori un jāpieprogrammē tie pie auto.

Katrai automašīnai vajadzīgs cits riepu spiediens, kas atkarīgs no riepu izmēra un pasažieru skaita. Lai uzzinātu, kāds ir piemērots spiediens tieši Tavam auto, ielūkojies servisa grāmatiņā. Iespējams, ka šī informācija uzlīmes veidā atrodama pie degvielas vāciņa vai uz mašīnas korpusa pie šofera durvīm. Neatbilstošs spiediens ietekmē drošību uz ceļa, palielina degvielas patēriņu, samazina braukšanas kvalitāti un veicina ātrāku riepu dilšanu.

Ir divu veidu TPMS (tyre pressure monitoring system) riepu spiediena kontroles sistēmas – tiešā un netiešā. “Hamaton” ražotu riepu spiediena sensori, ko var iegādāties servisā “Talsu riepas”, ir TPMS tiešā riepu spiediena kontroles sistēma.

TPMS tiešās riepu spiediena kontroles sistēmas sensori tiek uzstādīti riepā, un mēra riepu spiedienu, kad spiediens ir zemāks kā vajadzētu būt, tad par to ar lampiņas palīdzību mašīnas panelī tiek brīdināts autovadītājs.

Ņem vērā, kad riepa tiek noņemta no diska (piemēram, sezonas riepu maiņas laikā), tajā vairs nav nav spiediena, tāpēc riepu spiediena sensori ir jākalibrē un jāpieprogrammē no jauna, kad tiek uzstādīta jauna vai cita riepa.

Servisā “Talsu riepas” ir iespējams veikt arī bojāto sensoru maiņu! Var mainīt visu spiediena sensoru komplektu vai veikt atsevišķu sensoru nomaiņu.

Svarīgi zināt, ka, ja kāds sensoriem sabojājas un ir jānomaina, varat to individuāli nomainīt atsevišķi. Tomēr, ja kļūmi izraisīja izlādējies sensora akumulators, iespējams, ka arī citi sensori ir jāmaina.

Cik ilgā laikā tiks veikta sensoru uzstādīšana un programmēšana?

Sensoru uzstādīšana disku komplektam (4gb) aizņem vidēji 30 minūtes.

Uzstādām un programmējam spiediena sensorus visām populārākajām auto markām.

Piesaki kādu no mūsu pakalpojumiem, zvanot pa tālruni vai aizpildot kontaktformu: +371 25004444 Zvanīt