Riepu un disku remonts

Riepu remonta cenas

Pakalpojums: Cena:
Ventīļa maiņa 3 €
Diska malu tīrīšana/blīvēšana no 3 €
Remonts ar diegu 4 €
Remonts ar sēni no 7 €
Remonts ar ielāpu no 10 €

Disku remonta cenas

Pakalpojums: Cena:
Disku valcēšana (virpa) no 20 €
Disku metināšana (argona) no 30 €

Nodrošinām plaša spektra, augstas kvalitātes riepu un disku remontu. Ja gadījies sadurt riepu vai sasist, salocīt kādu no diskiem, mūsu pieredzējušie meistari palīdzēs. Strādājam tikai ar profesionālām iekārtām, kas sevi pierādījušas darbā.

Piedāvājam šādus riepu un disku remonta pakalpojumus:

  • Ventīļa maiņa;
  • Diska malu tīrīšana/blīvēšana;
  • Remonts ar diegu;
  • Remonts ar sēni;
  • Remonts ar ielāpu;
  • Disku valcēšana (virpa);
  • Disku metināšana (argona).

Riepu remonts bieži ir ekonomiski izdevīgākais risinājums, tomēr sākumā meistaram ir jānovērtē, vai ir iespējams veikt konkrēto riepu remontu, ko nosaka apskatot bojājumu. Var būt bojājumi, kuru remonts nav iespējams, taču varat būt droši, ka mūsu meistari veiks rūpīgu apskati un vērtējumu, piedāvās jums piemērotāko risinājumu un konsultēs par situāciju, lai varat veikt izdevīgāko izvēli.

Remonta izmaksas ir atkarīgas no bojājumu un deformāciju daudzuma, ko nosaka meistars riepas diagnostikas laikā.

Ar disku remontu nevajadzētu vilcināties, bojāts disks ietekmēs automašīnas ritošo daļu, riepu nodilumu, kā arī būs jūtamas pārmaiņas automašīnas gaitā.

Diska remontam ir nepieciešama individuāla pieeja ikvienā atsevišķā gadījumā, tāpēc mūsu darbnīcā strādā speciālisti, kuriem ir liela pieredze disku remontā un labošanā, un kuri zina, kā pareizi veikt disku remontu. Mūsu speciālisti spēs novērtēt diska bojājuma pakāpi un ieteikt vislabāko risinājumu!

KAS LIECINA, KA NEPIECIEŠAMS DISKU REMONTS?

Ja pēc trieciena, piemēram, iebraucot lielākā bedrē, esi pamanījis netipisku vibrāciju, ļoti iespējams, ka disks ir ticis saliekts. Ja braucot jūti vibrāciju, noteikti iesakām doties uz riepu servisu, kur riepas diska stāvoklis tiks pārbaudīts. Ja disks ir ticis bojāts, “Talsu Riepas” meistari bojājumu novērtēs un ieteiks labāko risinājumu!
Vēl viena pazīme, kas liecina par diska bojājumu, ir riepas spiediena zudums. Ja sitiens ir gana spēcīgs un riepās ir mazāks spiediens nekā ražotājs ir norādījis, tad var tikt bojāts arī disks. Arī šādā gadījumā iesakām apmeklēt riepu servisu, lai konstatētu problēmu un izvērtētu iespējamos risinājumus.
Remonta izmaksas ir atkarīgas no diska izmēra, bojājumu un deformāciju daudzuma, ko nosaka meistars diska diagnostikas laikā.

Piesaki kādu no mūsu pakalpojumiem, zvanot pa tālruni vai aizpildot kontaktformu: +371 25004444 Zvanīt